In-Sight Micro Cognex


Przedstawiamy najmniejszy, najsprytniejszy i najłatwiejszy w użyciu system wizyjny świata.
Mniejszy, inteligentniejszy, łatwiejszy to wszystko osiągnął Cognex projektując system wizyjny następnej generacji. In-Sight Micro jest kompletnym systemem wizyjnym umieszczonym w niewiarygodnie małej obudowie. Jego wielkośc to zaledwie 30x30x60mm. Razem z nowym intuicyjnym oprogramowaniem konfiguracyjnym EasyBuilder i łatwym w użyciu panelem operatorskim VisionView, In-Sight Micro zmieni na zawsze sposób w jaki ludzie myślą o systemach wizyjnych.

Najmniejszy…
System wizyjny In-Sight Micro jest wydajnym systemem wizyjnym w najmniejszej dostępnej obudowie. Pięć modeli In-Sight Micro pokrywa wymagany różne aplikacje zakres cenowy, wydajnościowy i rozdzielczości.
In-Sight Micro jest systemem wizyjnym o pełnej funkcjonalności a wielkości zdalnej kamery. Idealny do zainstalowania w ciasnych miejscach na robotach, liniach produkcyjnych i maszynach. Oprócz małego rozmiaru In-Sight Micro umożliwia elastyczność montażu dzięki unikalnemu nieliniowemu narzędziu kalibracji. Umożliwia ono montaż pod kątem aż do 45 stopni, co jest szczególnie przydatne w aplikacjach o utrudnionym dostępie.

Najsprytniejszy…
In-Sight Micro posiada wypróbowany zbiór narzędzi analizy obrazu firmy Cognex. Sprawdzonych w szerokim wachlarzu aplikacji i w wielu gałęziach przemysłu.  Nowe oprogramowanie konfiguracyjne EasyBuilder czyni to potężne narzędzie łatwym do wykorzystania.
Oprogramowanie EasyBuilder znacząco upraszcza proces konfiguracji. Dzięki prostemu interfejsowi graficznemu, EasyBuilder krok po kroku prowadzi użytkownik przez proces konfiguracji aplikacji wizyjnej. Konieczność programowania została wyeliminowana, umożliwiając ciągle zaawansowaną konfigurację, kiedy to konieczne.

Najłatwiejszy…
Unikalny panel operatorski VisionView™ 700 umożliwia łatwiejsze niż kiedykolwiek monitorowanie procesów produkcyjnych. VisionView automatycznie wykrywa systemy wizyjne Cognex w sieci. Informacje wyświetlane są na podzielonym ekranie maksymalnie z do 9 systemów wizyjnych jednocześnie. To pozwala łatwo dodać panel operatorski VisionView do istniejącej już instalacji bez udziału komputera PC.


 www.cognex.com