In-Sight Cognex

Wyjątkowa elastyczność
Elastyczność rodziny systemów wizyjnych In-Sight można określić na kilka sposobów: siła przetwarzania, rozdzielczość, narzędzia wizyjne,możliwości komunikacyjne i interfejs użytkownika. Niezależnie czy jesteś integratorem systemu, konstruktorem maszyn lub użytkownikiem końcowym, systemy wizyjne In-Sight są wyposażone w jednolite narzędzia do tworzenia aplikacji i środowisko sieciowe. Ponadto firma Cognex i jej rodzina produktów In-Sight oferuje najszerszy w branży zakres systemów wizyjnych, co oznacza, że prawidłową platformę do zastosowań można dostać za odpowiednią cenę.
Nieporównywalna łatwość użycia
Łatwość programowania to najważniejsza cecha systemów wizyjnych In-Sight, poczynając od sprawnych narzędzi wizyjnych, które automatycznie wybierają obiekty, ustawiają parametry i działają w prawdziwych warunkach bez poprawek. Nasz interfejs oprogramo wania EasyBuilder oferuje wszystko, co jest wymagane do łatwej konfiguracji niezawodnych zastosowań. Ponieważ programowanie większości parametrównie jest konieczne, aplikacje są szybko ustawiane.
Dodatkowo In-Sight oferuje najbardziej kompleksowy i najprostszy sposób korzystania z pakietu komunikacji i możliwości łączenia z interfejsami PLC, robotami, siecą zakładową i urządzeniami HMI.
Wyjątkowa odporność
Wszystkie systemy In-Sight są niezależnymi, kompaktowymi systemami wizyjnymi, które nie wymagają zewnętrznego procesora ani oddzielnej kamery. In-Sight jest jedyną dostępną dzisiaj rodziną systemów wizyjnych, która standardowo posiada właściwości odpowiednie dla przemysłu. Oznacza to solidną obudowę z aluminium odlewanego ciśnieniowo oraz stali nierdzewnej, która absorbuje drgania, a także uszczelniane złącza M12 i osłony soczewek zabezpieczające przed pyłem i wilgocią o stopniu ochrony IP67 i IP68. Wszystko to powoduje spokój podczas pracy w zakładzie.
Kontrola
Systemy wizyjne In-Sight firmy Cognex pomagają firmom zredukować ilość produktów wybrakowanych oraz ponownej pracy - co ostatecznie oszczędza czas i pieniądze - dzięki kontroli produktów podczas całego procesu produkcji. Branże począwszy od farmaceutycznej, przez motoryzacyjną do elektronicznej polegają na systemach wizyjnych Cognex, które zapewniają, że końcowe produkty dostarczane do klientów spełniają najwyższe standardy.
Prowadzenie
Systemy wizyjne In-Sight są szeroko stosowane z systemami obróbki materiałów i robotami w celu ogólnej regulacji, prowadzenia przy podnoszeniu i układaniu podczas montażu oraz kontroli zastosowań szybko i dokładnie, co eliminuje potrzebę kosztownej obróbki oraz pozwala na elastyczną produkcję nowej generacji.
Możliwości naszego opatentowanego narzędzia wyszukującego PatMax do wzorców geometrycznych oraz wsparcie dla wielu protokołów kontrolnych robotów powoduje, że zintegrowanie systemów wizyjnych In-Sight z zastosowaniami robotów jest szybsze i łatwiejsze.
Identyfikacja
Podczas identyfikowania części przy pomocy kodów kreskowych, znaków alfanumerycznych lub po kształcie bądź kolorze, systemy wizyjne In-Sight firmy Cognex identyfikują je niezawodnie i dokładnie, nawet na najszybszych liniach produkcyjnych.
Systemy wizyjne In-Sight dostarczają niezrównaną wydajność odczytu kodów 1D i 2D oraz działają w przypadku znacznego uszkodzenia widoku kodu z najbardziej niezawodną w branży szybkością odczytu. Nasze wydajne narzędzie OCR odczytuje ciągi znaków nawet w zmiennych warunkach, takich jak obrót, nierównomierne oświetlenie oraz zakłócenia. Ponadto nasze zaawansowane narzędzia rozpoznawania mogą niezawodnie rozróżnić podobne kolory ze znaczną precyzją.